009-sussy

PDF SOUBOR: Itálie-Falcade

 ITÁLIE – Tre Valli

(San Pellegrino), Falcade

HOTEL SUSSY

ve spolupráci s ck CA PROPAGO JULÍNEK

 

  11. – 18. 2. 2018

             (5 nocí, 6 dní lyžování)             

SKIPAS PRO DĚTI DO 8. LET ZDARMA!

AUTOBUSOVÁ DOPRAVA

HOTEL S BOHATOU POLOPENZÍ


Ve třech údolích leží témeř 100km sjezdovek. Okolní terény uspokojí jak pohodáře, tak ty nejnáročnější lyžaře. Oblast Falcade a San Pellegrino je možné projet od hotelu přímo na lyžích, do oblasti Moeny jezdí skibus z parkoviště u kabiny na Margaritu. Český lyžařský instruktor zajišťuje výuku lyžování nebo snowboardingu.

Středisko nabízí 29 lanovek různých typů, 60km běžeckých tratí a již zmíněných 90 km sjezdových tratí.

7 černých, 17 červených, 29 modrých a 9 zelených sjezdovek

Lanovky: 1 kabina, 5 gondol, 12 sedaček, 7 vleků

  1. skipas:

Skipas je platný pro oblast San Pellegrino, Falcade a Moeno – do tří lyžařských areálů, z nichž dva jsou dostupné kaskádou lanovek přímo z hotelu a jeden skibusem. Skipasy se budou kupovat za zvýhodněnou cenu a platit přímo na místě.

Ceny skipasů na 6 dní: Dospělý 193 €,

Junior (9-16 let) – 144 €, Senior (od 65 let) – 184 €                                                                                                                                                                SKIPAS PRO DĚTI DO 8. LET ZDARMA!

Rezidence Sussy

Vybavení: Dobře vybavený hotel je umístěn přímo na svahu v nadmořské výšce 1980 m. Má vlastní jídelny a bary, kulturní místnost s televizí, kde je možné si vzít své vlastní občerstvení a posedět u kytary. Lze využít také Taverna bar, saunu, parní lázně, fitcentrum, kulečníkovou místnost a miniklub pro děti. Hotel je vhodný jak pro rodinnou rekreaci, tak pro skupiny, které chtějí trávit společné večery s kytárkou apod.

Ubytování: Dvou až pětilůžkové pokoje, většina pokojů se nachází v přízemí. Na každém pokoji je sprchový kout a bidet, kuchyňský kout, vybavený základním nádobím, ledničkou, vařičem a rychlovarnou konvicí. Povlečení, ručníky a osuška je v ceně, prostředky na mytí nádobí je nutné mít vlastní. Wifi je za poplatek 10€/pobyt, televize s českými programy (Nova, Prima a ČT) je zdarma. Pokoje jsou přichystány k předání v den nástupu dovolené od 15,00 hod., poslední den je nutné je opustit do 9:30. I první a poslední den je možno lyžovat a k převlékání lze využít společenskou místnost. Před odjezdem je k dispozici sprcha v relaxačním centru. Po celou dobu Vašeho pobytu na hotelu je přítomen místní český delegát.

Tesera club: poplatek 250,- Kč/os a pobyt zahrnuje : stolní tenis, fitcentrum, jeden vstup do relaxačního centra (pára, sauna nebo vířivka), celodenní animace, slevu na masážích 30%, vstup do herny Mini clubu (hlídání dětí).

Strava: Bohatá polopenze se skvělými recenzemi! Snídaně (8.00 – 9.00) formou švédského stolu (salám, sýr, máslo, džem, jogurty, lupínky, ovoce, pečivo a croissanty, káva, čaj a mléko). Večeře (18.30 – 18.45) formou švédského stolu – předkrm, zelenina a polévka, první jídlo (převážně těstoviny), hlavní jídlo, zákusek a 2 dcl vína

Klasifikace pokojů:

Pokoje jsou dostatečně velké, ale chybí oddělené ložnice. Vícelůžkové pokoje jsou občas řešeny mezaninem (poschodím). Dvoulůžkové pokoje mají manželské lůžko, vícelůžkové navíc palandu, samostatnou postel či rozkládací gauč. Konkrétní specifikace pokojů není k dispozici, ale podle ohlasu mých známých jsou pokoje velice slušné. Na jeden dvoulůžkový a jeden čtyřlůžkový apartmán lze doplnit přistýlku.

Autobusová doprava – doprava je zajištěna luxusním autobusem se zvětšeným sedačkovým prostorem, polokoženými sedačkami a funkční toaletou (trasa Frýdlant n. O., Frýdek-Místek, Ostrava, Olomouc, Brno, Vídeň). Cesta z Frýdlantu n.O. trvá přibližně 13 hodin, tam i zpět pojedeme přes noc. Díky tomuto systému je možné lyžovat hned po příjezdu a poslední den se bude odjíždět po lyžování ve večerních hodinách (na hotelu se můžeme před cestou osprchovat). Pohled do autobusu zde: https://youtu.be/1bDskDFQXVA

Doprava na termín v únoru bude pravděpodobně zajištěna klasickým autobusem s funkčním wc.

Pojištění: CA PROPAGO JULÍNEK je pojištěna proti úpadku u České podnikatelské pojišťovny a.s. Cestovní pojištění není v ceně zájezdu, doporučujeme vám uzavřít připojištění na cesty a léčebné výlohy u Vaší zdravotní nebo u některé komerční pojišťovny. Pro případ náhlého onemocnění před uskutečněním dovolené existuje i pojištění pro případ storna zájezdu.

Cena zahrnuje:

ubytování dle klasifikace na 5 nocí

bohatá polopenze (začíná večeří, končí snídaní)

povlečení, ručníky

služby průvodce

Cena nezahrnuje:

lázeňský poplatek pro osoby starší 12.let 0,5 €/noc (bude uhrazeno po příjezdu na hotel)

skipas – hradí se na místě delegátovi

dopravu luxusním autobusem se zvětšeným sedačkovým prostorem (je zde o řadu sedadel méně, tzn. více místa na sezení) s funkčním wc a kuchyňkou – 2.150 Kč/os. V únoru pojede zřejmě klasický autobus s funkčním wc.

Tesera club – 250 Kč

Stornopoplatek:

Je účtován dle sazebníku cestovní kanceláře, uvedeného na zadní straně cestovní smlouvy nebo na stránkách www.capropago.cz

Díky limitované kapacitě ubytování lze tyto zájezdy podniknout pouze autobusovou dopravou. Klienti na vlastní dopravu mají možnost jet pouze v termínech od soboty do soboty (na 7 nocí), kde je cena samozřejmě vyšší.

Záloha 5.000 Kč / osobu je splatná do 31. 7. 2017 (číslo účtu vám pošleme ihned po potvrzení vaší rezervace).

! V PŘÍPADĚ, ŽE SE KURZ EURA ZMĚNÍ O VÍCE NEŽ 10%, ZAPLATÍTE NA MÍSTĚ ADEKVÁTNÍ ROZDÍL.