009-sussy

SOUBOR PRO ČTENÍ: Itálie-Falcade 2019

 ITÁLIE – Tre Valli

(San Pellegrino), Falcade

HOTEL SUSSY

ve spolupráci s ck CA PROPAGO JULÍNEK

 

 

 

 

 

16. 2. – 23. 2. 2019 (6 nocí, 6 – 7 dní lyžování)

SKIPAS PRO DĚTI DO 8. LET ZDARMA!

AUTOBUSOVÁ DOPRAVA

Ve třech údolích leží téměř 100 km sjezdovek. Okolní terény uspokojí jak pohodáře, tak ty nejnáročnější lyžaře. Oblast Falcade a San Pellegrino je možné projet od hotelu přímo na lyžích, do oblasti Moeny jezdí skibus z parkoviště u kabiny na Margaritu. Český lyžařský instruktor zajišťuje výuku lyžování nebo snowboardingu.

Středisko nabízí 29 lanovek různých typů, 60km běžeckých tratí a již zmíněných 90 km sjezdových tratí.

7 černých, 17 červených, 29 modrých a 9 zelených sjezdovek

Lanovky: 1 kabina, 5 gondol, 12 sedaček, 7 vleků

skipas:

Skipas je platný pro oblast San Pellegrino, Falcade a Moeno – do tří lyžařských areálů, z nichž dva jsou dostupné kaskádou lanovek přímo z hotelu a jeden skibusem. Skipasy se budou kupovat za zvýhodněnou cenu a platit přímo na místě.

Ceny skipasů na 6 dní: Dospělý 204 €, Junior (8-16 let) – 151 €,Senior (od 65 let)- 195 €

SKIPAS PRO DĚTI NAROZENÉ DO 30. 11. 2010 ZDARMA!

Skipas je možné zakoupit na libovolný počet dní!

Rezidence Sussy

Vybavení: Dobře vybavený hotel je umístěn přímo na svahu v nadmořské výšce 1980 m. Má vlastní jídelny a bary, kulturní místnost s televizí, kde je možné si vzít své vlastní občerstvení a posedět u kytary. Lze využít také Taverna bar, saunu, parní lázně, fitcentrum, kulečníkovou místnost a miniklub pro děti. Hotel je vhodný jak pro rodinnou rekreaci, tak pro skupiny, které chtějí trávit společné večery s kytárkou apod.

Ubytování: Dvou až pětilůžkové pokoje, většina pokojů se nachází v přízemí. Na každém pokoji je sprchový kout a bidet, kuchyňský kout, vybavený základním nádobím, ledničkou, vařičem a rychlovarnou konvicí. Povlečení, ručníky a osuška je v ceně, prostředky na mytí nádobí je nutné mít vlastní. Wifi je za poplatek 10€/pobyt, televize s českými programy (Nova, Prima a ČT) je zdarma. Pokoje jsou přichystány k předání v den nástupu dovolené od 15,00 hod., poslední den je nutné je opustit do 9:30. I první a poslední den je možno lyžovat a k převlékání lze využít společenskou místnost. Před odjezdem je k dispozici sprcha v relaxačním centru. Po celou dobu Vašeho pobytu na hotelu je přítomen místní český delegát.

Tesera club: poplatek 250,- Kč/os a pobyt zahrnuje : stolní tenis, fitcentrum, jeden vstup do relaxačního centra (pára, sauna nebo vířivka), celodenní animace, slevu na masážích 30%, vstup do herny Mini clubu (hlídání dětí).

Strava: doplníme později

Klasifikace pokojů:

Pokoje jsou dostatečně velké, ale chybí oddělené ložnice!!! Vícelůžkové pokoje jsou občas řešeny mezaninem (poschodím). Dvoulůžkové pokoje mají manželské lůžko, vícelůžkové navíc palandu, samostatnou postel či rozkládací gauč. Konkrétní specifikace pokojů není k dispozici, ale počítejte s tím, že na vícelůžkových pokojích nejsou odděleny ložnice!!! Na jeden dvoulůžkový a jeden čtyřlůžkový apartmán lze doplnit přistýlku.

Autobusovou dopravu  zajišťuje CA Propago. Trasa Frýdlant n. O., Frýdek-Místek, Ostrava, Olomouc, Brno, Vídeň. Cesta z Frýdlantu n. O. trvá přibližně 13 hodin, tam i zpět pojedeme přes noc. Vyjíždí se v sobotu večer, návrat je v neděli ráno. Díky tomuto systému je možné lyžovat hned po příjezdu a poslední den se bude odjíždět po lyžování ve večerních hodinách (na hotelu se můžeme před cestou osprchovat).

Pojištění: CA PROPAGO JULÍNEK je pojištěna proti úpadku u České podnikatelské pojišťovny a.s.

Cestovní pojištění není v ceně zájezdu, doporučujeme vám uzavřít připojištění na cesty a léčebné výlohy u Vaší zdravotní nebo u některé komerční pojišťovny. Pro případ náhlého onemocnění před uskutečněním dovolené existuje i pojištění pro případ storna zájezdu.

Cena za pokoj na 6 nocí (od neděle do soboty):

2 lůžkový – 14.400

3 lůžkový – 19.800

4 lůžkový – 24.430

5 lůžkový – 28.030

Cena na VLASTNÍ DOPRAVU za pokoj na 7 nocí (od soboty do soboty):

2 lůžkový – 16.800

3 lůžkový – 23.100

4 lůžkový – 28.500

5 lůžkový – 32.700

Děti do 3. let bez nároku na lůžko platí jen dopravu.

Děti do 15. let mají slevu 150 Kč/noc. 

Cena zahrnuje:

ubytování dle klasifikace

povlečení, ručníky

služby průvodce

Cena nezahrnuje:

Stravování

lázeňský poplatek pro osoby starší 12.let 0,5 €/noc (bude uhrazeno po příjezdu na hotel)

skipas – hradí se na místě delegátovi

dopravu zajišťuje CA Propago. Cena: 2.250 Kč/os.

Tesera club – 250 Kč

Stornopoplatek:

Je účtován dle sazebníku cestovní kanceláře, uvedeného na zadní straně cestovní smlouvy nebo na stránkách www.capropago.cz

Záloha 5.000 Kč / osobu je splatná do 31. 8. 2018 na účet číslo: 2500518585/2010, var. symbol 222.

 ! V PŘÍPADĚ, ŽE SE KURZ EURA ZMĚNÍ O VÍCE NEŽ 10%, ZAPLATÍTE NA MÍSTĚ ADEKVÁTNÍ ROZDÍL.