Petra Bujoková

Co nabízím?

 

NEJSEM CESTOVNÍ KANCELÁŘ.

Mimo jiné to znamená, že moje akce nejsou nijak pojištěny.

 

Mým povoláním je průvodcování pro různé cestovní kanceláře, letní i zimní zájezdy, firemní zájezdy aj. V mezisezóně se bavím vymýšlením svých výletů a organizací soukromých akcí.

 

Jako průvodce v cestovním ruchu podnikám od r. 1997 a díky této práci jsem poznala spoustu krásných míst na světě. Některá mi tak učarovala, že se tam prostě musím znovu vrátit. Proto jsem začala vymýšlet výlety pro kamarády, kteří také touží zažít cestování se špetkou adrenalinu, s nevyzpytatelným programem a v malých skupinkách. Třeba jim chybí jazyková vybavenost anebo ta nezbytná kapka kuráže cestovat na vlastní pěst.

 

Všechny akce jsou závislé na důvěře k mé osobě. Proto jsou mými „účastníky zájezdů“ většinou kamarádi nebo kamarádi kamarádů (čímž zredukujeme účast „Homolků“:). Zcela mimo mě jde nákup letenek. Ty si klienti zajistí buďto sami, nebo je, obvykle dlouho dopředu, hlídá odborník, který nám vždy najde nejvýhodnější tarif. Storno podmínky letenek si každý řeší individuálně. U neleteckých výletů se storno odvíjí dle druhu akce. Často nemáme předem zajištěno vůbec nic a tedy nemáme co ztratit. Někdy však je nutné zajistit předem ubytování či dopravní prostředek, a pak je nutné vybírat zálohy.

 

Čas od času se ozve skupinka, nebo taky jednotlivec, která má přání dostat se, tak trochu jinak, do mnou oblíbených destinací. Nic není nemožné a jak říkám, stačí kapka kuráže a ještě větší kapka důvěry.

 

 

„TRY & EXPERIENCE“

Hodně nezažitelných zapomenutků na mých cestách přeje Petra